Pozrite si výsledky volieb v našom regióne

V sobotu sme si v komunálnych voľbách zvolil týchto starostov a primátorov:

Volebný obvod Kežmarok:

Abrahámovce – Miloš Pitko – nezávislý kandidát (NEKA)

Bušovce – Daniel Jurek – NEKA

Červený Kláštor – Štefan Džurný – SMER-SD

Havka – Pavol Jabrocký – NEKA

Holumnica – Jana Tureková – TIP

Hradisko – Stanislava Kellnerová – NEKA

Huncovce – Jozef Majerčák – NEKA

Ihľany – Ján Turek – SMER-SD

Jezersko – Milan Krempaský – SMER-SD

Jurské – Zuzana Molčanyová – SMER-SD

Kežmarok – Ján Ferenčák – SMER-SD, KDH, SNS

Krížová Ves – Jozef Grivalský – KDH

Lechnica – Jozef Musala – NEKA

Lendak – Pavel Hudáček – KDH

Ľubica – Ján Kapolka – NEKA

Majere – Rudolf Velička – NEKA

Malá Franková – Jozef Kromka – KDH

Malý Slavkov – Ladislav Oravec – NEKA

Matiašovce – Marián Štefaňák – SMER-SD, SNS

Mlynčeky – Milena Svocáková – NEKA

Osturňa – Kristína Gregoričková – SMER-SD

Podhorany – Jozef Oračko – SMER-SD

Rakúsy – Bystrík Václav – SDKÚ-DS

Reľov – František Dudžák – NEKA

Slovenská Ves – Stanislav Gallik – NEKA

Spišská Belá – Štefan Bieľak – NEKA

Spišská Stará Ves – Jozef Harabin – NEKA

Spišské Hanušovce – Jozef Dudžák – NEKA

Stará Lesná – Ľubomír Lauf – PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ

Stráne pod Tatrami – Ján Badžo – NEKA

Toporec – Jozef Potanko – NEKA

Tvarožná – Dagmar Mathiová – SMER-SD, SNS

Veľká Franková – Ondrej Krempaský – NEKA

Veľká Lomnica – Peter Duda – NEKA

Vlková – Peter Bendík – SMER-SD, Strana moderného Slovenska, SDS, SNS

Vlkovce – Ján Kalata – NEKA

Vojňany – Marián Gaborčík – NEKA

Vrbov – Tatiana Faltinová – SIEŤ

Výborná – Viera Strelová – KDH

Zálesie

Žakovce – Katarína Krullová – SMER-SD, SDKÚ-DS, SNS

Volby-poprad-urna-primator

 

Levoča a Poprad

Baldovce – Vladimír Chovanec – SMER-SD

Batizovce – Gabriel Bodnár – NEKA

Beharovce –  Igor Polomský – NOVA, SDS

Bijacovce – Ján Pivovarniček – NOVA

Brutovce –  Jozef Komara – KDH, SMER-SD

Buglovce – Vincent Koňak – SDKÚ-DS, KDH, SIEŤ

Dlhé Stráže –  Zdena Jurčíková –  SMER-SD, SDKÚ-DS

Doľany – Štefan Kamenický – SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD

Domaňovce – Martina Bednárová – NEKA

Dravce – Peter Faltin – KDH, NOVA, Strana moderného Slovenska

Dúbrava – Ondrej Hovančík – NEKA

Gánovce –  Alžbeta Čekovská –  SDKÚ-DS, SaS, KDH, NOVA

Gerlachov –  Ján Hroboň –  NEKA

Granč-Petrovce –  Peter Pitoňák – SMER-SD, SDS, SNS

Hozelec – Jozef Pavligovský – NEKA

Hôrka – Vladimír Boška –  KDH

Hranovnica –  Vladimír Horváth – PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ

Jablonov – Štefan Blaško – KDH

Jánovce – Jozef Kacvinský – SDKÚ-DS

Klčov – Miroslav Fabian – KDH, SMER-SD

Korytné – Peter Palenčár – KDH

Kravany – Igor Gavalier – NEKA

Kurimany –  Anna Hricová –  KDH, SIEŤ

Levoča – Milan Majerský – KDH, SDKÚ-DS, OKS, SIEŤ, NOVA, MOST – HÍD, KDS

Lipt. Teplička –  Slavomír Kopáč –  NEKA

Lučivná – Stanislav Gavalier – SMER-SD

Lúčka –  Ľuboš Tatranský – SMER-SD

Mengusovce – Ján Šoltis – SaS

Mlynica – Július Vachmanský – NEKA

Nemešany – Mária Gallovičová – NOVA

Nižné Repaše – Marta Vrabľová –  SMER-SD

Nová Lesná – Peter Hritz – NEKA

Oľšavica – Mikuláš Demočko  – KDH, SMER-SD

Ordzovany – Andrea Mlynarčíková – SIEŤ

Pavľany –  Mária Komarová – NEKA

Poľanovce – Jozef Kaľavský – KDH

Pongrácovce – Mária Matlochová – NOVA

Poprad – Jozef Švagerko – KDH, OĽaNO, SDKÚ-DS, SaS, SNS

Sp. Teplica – Radoslav Šeliga – NEKA

Sp. Bystré – Marián Luha – NEKA

Sp. Podhradie – Michal Kapusta – KDH, KDS, SDKÚ-DS, SDS, SNS

Sp. Hrhov – Vladimír Ledecký – SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH

Sp. Štiavnik – Mária Kleinová – SMER-SD

Sp. Štvrtok – Ján Greš – NEKA

Studenec – Jozef Rusnák – NEKA

Svit – Miroslav Škvarek – KDH, SDKÚ-DS, NOVA, SNS

Štôla – Martin Hajko – SMER-SD

Štrba – Michal Sýkora – NEKA

Šuňava – Stanislav Kubaský – DKÚ-DS, KDH

Švábovce  – Ján Mlynár – SMER-SD

T. Javorina – Alena Pitoňáková – NEKA

Torysky – Ján Čarák – SMER-SD

Uloža – Pavol Abrahamovský – SMER-SD

Veľký Slavkov – František Šary – NEKA

Vernár – Vladimír Ondruš – SMER-SD

Vikartovce – Vladimír Šavel – SMER-SD

Vydrník – Peter Slobodník – SDKÚ-DS

Vysoké Tatry – Ján Mokoš – NEKA

Vyšné Repaše – Žofia Kurucová – SMER-SD

Vyšný Slavkov – Viera Kašperová – SMER-SD

Ždiar – Pavol Bekeš – NEKA