Zvýhodnené ceny v Aquacity, Divadlo L+S v Poprade a iné

V Poprade zahrá Milan Lasica

Predstavenie Malé manželské zločiny je krásny, fascinujúci a úchvatný obraz manželstva, s jeho démonmi, žiarlivosťou, pokrytectvom, ošúchanosťou, ťažkopádnosťou a na druhej miske váh sú nezabudnuteľné spomienky, zviazanosť, humor a neha. V hlavných úlohách s Milanom Lasicom a Martou Sládečkovou. Vstupenky na predstavenie (21. apríla, utorok) je možné zakúpiť v Podtatranských novinách (Business Centrum, oproti Bille, 1. posch.) alebo rezervovať na 0905 348 489 a 052/78 78 309.

 

Kúpačka v Aquacity pokračuje

Do 17. apríla potrvá cenové zvýhodnenie s názvom Veľkonočná kúpačka v Aquacity. Každé dieťa do 12 rokov, ktoré príde so svojím rodičom do AquaCity Poprad a prinesie čokoládové vajíčko alebo detskú hračku, získa vstupenku za 1 euro. Jedna dospelá osoba môže súčasne so zakúpením celodennej vstupenky Aqua packet zakúpiť najviac dve detské vstupenky za 1 euro pre deti do 12 rokov. Vyzbierané sladkosti a hračky budú následne venované na charitatívne účely.

 

Zagorová zaspieva aj v Poprade

Česká speváčka, textárka, herečka a moderátorka počas májového slovenského turné poteší svojich priaznivcov najväčšími hitmi svojej kariéry, a to v doprovode skupiny Boom Band Jiřího Dvořáka a s hosťom Petrom Rezkom. Okrem Popradu navštívi ďalších päť slovenských miest. Koncert sa uskutoční 21. mája – vo štvrtok – o 19.00 h v Aréne Poprad a lístky je možné zakúpiť cez spoločnosť Ticketportal.

 

Hurajt bude besedovať v Tatrách

Bývalý reprezentant Slovenskej republiky v biatlone Pavol Hurajt navštívi Kaviareň a čajovňu U Vlka v Starom Smokovci. Rozprávať bude o športe, jeho úspechoch a možno i o tom, aké to bolo zapáliť univerziádny oheň na tohtoročnej 27. zimnej univerziáde vo Vysokých Tatrách. Beseda sa uskutoční 10. apríla – piatok –a vstup je voľný.