Nová Micra vám ušetrí peniaze a uľahčí život

Chcete parkovať rýchlo a jednoducho? Nebaví vás kľučkovať pomedzi semafory s veľkým offroadom? Chcete sa na svoje auto spoľahnúť a zároveň ušetriť? V tom prípade vyskúšajte nový Nissan Micra.

Nissan opäť potvrdil, že vie, čo potrebujú ľudia v meste od svojho auta. Nový Nissan Micra vyniká predovšetkým svojou spotrebou. Trojvalcový benzínový motor s objemom 1,2 litra vám zaručí výkon 80 koní a je ako stvorený na bežnú cestu do práce, nákupy či kľučkovanie po mestských uličkách. To všetko zvládne s obdivuhodnou spotrebou paliva v meste 6,1 litra. Ešte zaujímavejšie znie výrobcom uvádzaná spotreba mimo mesta. Tá sa zastavila na 4,3 litroch. Zaujali vás tieto informácie? Tak čítajte ďalej, skvelý e-shop pre motoristov www.autodielyonline24.sk vám nový Nissan Micra predstaví ešte bližšie.

Predovšetkým treba povedať, že Micra je jeden z najvýznamnejších modelov v histórii značky Nissan.

Jeden z top modelov
Predovšetkým treba povedať, že Micra je jeden z najvýznamnejších modelov v histórii značky Nissan. Na úvod sme vám o jej najnovšej verzii priniesli niekoľko kľúčových čísel a teraz knim ešte jedno pridáme. Konkrétne číslo 1665 – ide o celkovú šírku vozidla aj so spätnými zrkadlami. S autom, ktoré na šírku meria len niečo viac ako meter a pol sa tak naozaj nemusíte obávať preplnených mestských parkovísk s nedostatkom miesta. Nový Nissan Micra tak určite ocenia aj šoféri-začiatočníci.

Nový navigačný displej
Malé rozmery auta ale v ničom neuberajú na komforte v jeho interiéri. Jedným z najvýraznejších prvkov novej Micry je stredový panel s 5,8 palcovým displejom navigácie. Opäť tak potvrdzuje, že má svoj mestský charakter už v „rodnom liste“ – tento displej je totiž praktický a dobre ovládateľný a to oceníte aj pri hľadaní rôznych cieľov v meste, keď sa potrebujete rýchlo orientovať pri odbočkách či preraďovaní z pruhu do pruhu. Celkovo možno povedať, že toto auto ocenia najmä tí, ktorí túžia po čo najjednoduchšom a najpraktickejšom spôsobe prepravy bez nutnosti prepínať množstvo rôznych nastavení.

S batožinou si nerobte starosti
Napriek tomu, že je nový Nissan Micra z hľadiska svojich rozmerov úsporným autom, šírka batožnového priestoru dosahuje takmer 1000 milimetrov. Pohodlne sa vám tam teda zmestí aj väčší nákup.

Výrobca zároveň vie, že mestské auto okrem výbornej spotreby musí zaujať svojím dizajnom a jednoducho vyzerať štýlovo. Aj preto najnovší Nissan Micra prešiel výraznými zmenami, ktoré sa týkajú jeho prednej i zadnej časti. To Micre dodáva moderný a dizajnový ráz. 
Ak teda ešte stále hľadáte auto, ktoré vám ušetrí peniaze pri spotrebe, čas pri manévrovaní v meste a ktoré vám zároveň poskytne vynikajúci komfort a zaručenú kvalitu, nehľadajte ďalej. Nový Nissan Micra bude ideálnym spoločníkom na každej vašej ceste mestskou džungľou.

(INZERCIA)