Unikátna kaviareň FaxCafé v Poprade zaujme na prvý pohľad

Z otvorenia historicky druhej kaviarne FaxCafé sa v týchto dňoch môžu tešiť práve Popradčania. Začiatkom júla sa totiž na ulici 1. mája otvorila unikátna kaviareň, ktorá v sebe spája príjemné prostredie modernej kaviarne so službami predajne FaxCopy.

Vo FaxCafé na vás čaká nielen voňavá káva. Snímka: Faxcafé.

Vo FaxCafé na vás čaká nielen voňavá káva. Snímka: FaxCafé.

FaxCafé sa teší veľkej obľube
Neobyčajná kaviareň FaxCafé sa ako prvá otvorila v centre Trnavy, kde sa už pekných pár mesiacov teší veľkej obľube. Za svoju popularitu vďačí najmä lákavému menu, ktoré zostavili na slovo vzatí odborníci. V lístku FaxCafé preto nájdeme okrem kvalitnej kávy aj rôzne druhy chutných koláčikov, a to aj bezlepkových.

Popradská kaviareň v službách nijako nezaostáva a návštevníkom ponúka prémiovú kávu značky Trieste, ako aj fantastické koláčiky, po ktorých sa budete zaručene oblizovať až za ušami. „Tento koncept sa nám osvedčil už v Trnave a veríme, že si rovnako získame priazeň aj u obyvateľov Popradu,” hovorí Kateřina Marková zo spoločnosti FaxCopy.

Už žiadne bezcieľne čakanie. Nechajte pracovať grafikov z predajne FaxCopy a vy zatiaľ zamierte do kaviarenskej časti, z ktorej dovidíte aj na priebeh spracovania vašej objednávky. Oddýchnite si od denného zhonu a vypnite aspoň na chvíľu v oku lahodiacich priestoroch ladených do béžovo-tehlových farebných odtieňov.

Návšteva FaxCopy už nebude nikdy ako predtým
Z miesta, kde si chodíte tlačiť rôzne dokumenty a seminárky, sa stalo príjemné prostredie na stretnutie s priateľmi či obchodnými partnermi. Kaviareň je prispôsobená aj pre tých, ktorí radi vymenia rutinný home office za inšpiratívnejšie miesto. Okrem klasických stolíkov s pohodlnými kreslami kaviareň ponúka aj barové sedenie priamo pod veľkými oknami. Nechajte sa zlákať na výbornú kávu a rýchly internet do nových priestorov kaviarne FaxCafé na ulici 1. mája v Poprade.

Popri rezaní, viazaní či tlačení dokumentov si môžete objednať obľúbenú kávičku. Snímka: FaxCafé

Popri rezaní, viazaní či tlačení dokumentov si môžete objednať obľúbenú kávičku. Snímka: FaxCafé

FaxCafé ešte tento rok aj v Bratislave
Z nového konceptu predajne FaxCopy s kaviarňou sa v blízkej dobe budú môcť tešiť aj obyvatelia hlavného mesta. Zdá sa, že na Slovensko prišla nová éra kaviarní, kde si okrem svojej obľúbenej kávičky objednáte aj tlačenie, rezanie, viazanie či laminovanie. 🙂 (inzercia)

Uložiť

Uložiť

Uložiť