SÚŤAŽ: Vyhrajte veľkú beauty premenu v Hoteli Lomnica!

Podtatranské noviny vám v spolupráci s Hotelom Lomnica prinášajú jedinečnú súťaž o kompletnú premenu v hodnote 250 eur!

Výherca či výherkyňa získa niekoľkohodinový relax a beauty balíček v Hoteli Lomnica. Snímka: archív hotela

V najbližšom čísle Podtatranských novín (od 25.apríla 2017) nájdete súťažný lístok. Vyplňte ho a vhoďte do schránky na recepcii Hotela Lomnica alebo v redakcii Podtatranských novín.

To je všetko 🙂

 

Žrebovanie sa uskutoční v piatok 19. mája 2017.

Víťaz získa v Beauty salóne tieto procedúry v hodnote 250 eur:

DÁMA:

 • Tatranské osvieženie  (120 min.)

Procedúra je inšpirovaná nespútanosťou a sviežosťou tatranských štítov. Masáž jemne chladivým olejom a horúcimi kameňmi predstavuje kombináciu chladivého vysokohorského vzduchu a slnkom vyhriatych skál. Jemný soľný peeling vyhladí pokožku celého tela. Vďaka výťažkom a esenciálnym olejom borovice, borievky, mäty, tymiánu procedúra uvoľňuje svalové napätie, kĺbové blokády. Chladivý účinok gáfru tlmí bolesť , podporuje látkovú výmenu a tým prispieva k rýchlejšej regenerácii svalov po námahe.

 1. Začína sa soľným peelingom celého tela – zloženie soľný peeling Sviežosť TatierBorovica, Borievka, Tymian, Mäta Pieporná, Fenikel, Citrónová tráva
 2. Celotelová masáž teplým aroma olejom a horúcimi kameňmi – yloženie Sviežosť Tatier: Borovica, Borievka, Tymian, Mäta Pieporná, Fenikel, Citrónová tráva, Gáfor (chladivý)
 1. Zábal tela s horúcimi kameňmi.
 1. Počas zábalu si klient môže vybrať či si dá urobiť:
  1.  základné čistenie a masáž tváre
  2.  masáž chodidiel
 1. Klient dostáva k procedúre bylinkový čaj z mäty

Na víťaza čaká kompletná zmena imidžu. Snímka: archív hotela

V cene procedúry je aj základné čistenie a masáž tváre, alebo masáž chodidiel, počas celotelového zábalu a bylinkový čaj z mäty.

Zloženie: Borovica, borievka, tymián, mäta pieporná, fenikel, citrónová tráva, gáfor.

 • Kompletné ošetrenie pleti + úprava obočia (90min + 15min)

Pri tomto ošetrení očistíme pleť a nanesieme peeling. Po peelingu následne naparíme pleť a prebieha hĺbkové čistenie, po odstranení komedónov nanesieme adstrigentnú masku a následne prevádzame masáž tváre. Po masáži nanesieme vhodnú ampulku podľa stavu pleti a masku. Po umytí masky ošetríme pleť záverečným krémom. Toto ošetrenie zahŕňa vpravovanie účinných látok pomocou prístroja ako aj regeneráciu teda upokojenie po čistení.

 •  Slnečný tatranský bozk (150min.)

 Táto procedúra predstavuje dámsky strih, farbenie vlasov, úpravu účesu a celkový styling.

 •  Manikúra Sparituál  (60min.)

 Prostredie osviežime Spa hmlou podľa výberu klientky: Pelargónia, Zázvor, Kadidlo, Jasmín. Po očistení rúk pripravíme kúpeľ s harmonizujúcim tonikom a soľou. Doo nechtovej kožičky vmasírujeme sérum a olej s antioxidantmi na určenú oblasť. Týmto sa výživa zafixuje. Prevedieme masáž telovým mliekom s kvapkou oleja. Nechty upravíme do želaného tvaru a kožičku zatlačíme pomarančovým drievkom. Prevedieme kúpeľ ale už iba nechtov a nalakujeme podľa zvolenej farby laku. Nanášame primer, bázu, lak a nadlak. Na záver aplikujeme krém s extraktom šalvie a osviežime ruky aroma hmlou

Súčasťou výherného balíčka je aj luxusná manikúra. Snímka: archív hotela

 • Slávnostné líčenie (60min.)

PÁN:

 • Tatranské osvieženie  (120 min.)

Procedúra je inšpirovaná nespútanosťou a sviežosťou tatranských štítov. Masáž jemne chladivým olejom a horúcimi kameňmi predstavuje kombináciu chladivého vysokohorského vzduchu a slnkom vyhriatych skál.Jemný soľný peeling vyhladí pokožku celého tela. Vďaka výťažkom a esenciálnym olejom borovice, borievky, mäty, tymiánu procedúra uvoľňuje svalové napätie, kĺbové blokády. Chladivý účinok gáfru tlmí bolesť , podporuje látkovú výmenu a tým prispieva k rýchlejšej regenerácii svalov po námahe.

 1. Začína sa soľným peelingom celého tela – zloženie soľný peeling Sviežosť TatierBorovica, Borievka, Tymian, Mäta Pieporná, Fenikel, Citrónová tráva
 2. Celotelová masáž teplým aroma olejom a horúcimi kameňmi – yloženie Sviežosť Tatier: Borovica, Borievka, Tymian, Mäta Pieporná, Fenikel, Citrónová tráva, Gáfor (chladivý)
 1. Zábal tela s horúcimi kameňmi.
 1. Počas zábalu si klient môže vybrať či si dá urobiť:
  1. , základné čistenie a masáž tváre
  2. , masáž chodidiel
 1. Klient dostáva k procedúre bylinkový čaj z mäty.

V cene procedúry je aj základné čistenie a masáž tváre, alebo masáž chodidiel, počas celotelového zábalu a bylinkový čaj z mäty. Zloženie: Borovica, borievka, tymián, mäta pieporná, fenikel, citrónová tráva, gáfor.

 • Pánske ošetrenie pleti + masáž tváre (60min + 25min)

Ošetrenie podporuje metabolizmus pánskej pokožky. Krém na tvár z argánového a makadamiového oleja pleť zjemňuje, chráni pred voľnými radikálmi, hydratuje a udržiava prirodzené pH

 • Pánsky strih + úprava strojčekom (60min.)
 • Manikúra Sparituál (60min.)

Prostredie osviežime Spa hmlou podľa výberu klientky: Pelargónia, Zázvor, Kadidlo, Jasmín. Po očistení rúk pripravíme kúpeľ s harmonizujúcim tonikom a soľou. Doo nechtovej kožičky vmasírujeme sérum a olej s antioxidantmi na určenú oblasť. Týmto sa výživa zafixuje. Prevedieme masáž telovým mliekom s kvapkou oleja. Nechty upravíme do želaného tvaru a kožičku zatlačíme pomarančovým drievkom. Prevedieme kúpeľ ale už iba nechtov.

 • Pedikúra Sparituál  (60min.)

Prostredie osviežime Spa hmlou podľa výberu klientky: Pelargónia, Zázvor, Kadidlo, Jasmín. Pripravíme kúpeľ v kombinácií s harmonizujúcim tonikom a kupeľnou soľou. Do nechtovej kožičky vmasírujeme sérum a olej s antioxidantmi na určenú oblasť. Odstránime zrohovatenú kožu. Upravíme nechty a kožičku pomocou prístroja. Prevedieme masáž telovým mliekom s kvapkou oleja

SÚŤAŽTE S PODTATRANSKÝMI NOVINAMI A HOTELOM LOMNICA UŽ OD TOHTO UTORKA!