Výživové doplnky s Goral Run si našli výherkyňu z pódia maratónu mieru

Popradčanka Iveta Vastušková zabehla v Košiciach maratón za 3:41 h a v kategórii nad 50 rokov obsadila druhé miesto, 21. októbra si odbehne aj Goral Run v Spišskej Belej.

Blahoželáme k bežeckému úspechu v Košiciach aj k výhre Snímka: ton

V súťaži s Podtatranskými novinami a organizátormi behu Goral Run vyhrala Iveta Vastušková balíček výživových doplnkov Nutrilite. Prvá cena sa dostala do dobrých rúk, pani Iveta trénuje päť až šesťkrát za týždeň a svoj osobný rekord zabehla len pred pár dňami na Medzinárodnom maratóne mieru v Košiciach.

„Počasie bolo veľmi dobré, behalo sa mi výborne a zvládla som aj druhú polovicu, toho som sa najviac bála. Záver bol taký dobrý, že som predbiehala maratóncov a bol to skvelý pocit. Cieľ bol s úsmevom, a to som chcela dosiahnuť. Minulý rok som mala čas 3 h: 49 min, takže som sa zlepšila, je to môj osobný rekord,“ opísala svoje dojmy z maratónu pani Iveta. Kedysi hrala aktívne basketbal za Poprad, potom sa venovala naplno rodine a behu prišla na chuť v 45-ke.

„Aj po 50-tke je život krásny. Teším sa na Goral Run, je dôležité sa zúčastniť a že človek behá, to je radosť,“ povedala Iveta Vastušková.

Srdečne blahoželáme a prajeme veľa (nielen) bežeckých úspechov.

 

Pripravuje sa bežecké podujatie Goral run