Elektrosex

Elektrosex

Čo tak zažiť niečo vzrušujúce a zároveň úplne nové a originálne? Ak chcete, aby vám to s partnerom či partnerkou v posteli doslova iskrilo, potom vám dávame do pozornosti pomôcky zamerané na elektrosex. Využiť ich môžu muži aj ženy a ich cieľom je stimulácia nielen erotogénnej oblasti. Chcete vedieť viac? Čítajte ďalej!

Jemné hry aj poriadne BDSM

Pomôcky určené na elektrosex sú založené na tom, že ich funkcie ovplyvňujúce vzrušenie, dráždenie a sexuálnu stimuláciu využívajú elektrický prúd. Môže ísť o unipolárne alebo bipolárne hračky, ktoré stimulujú telo vnútorne alebo aj navonok.

Najčastejšie sa pomôcky pre elektrosex využívajú v kombinácii s BDSM alebo S/M štýlom. Ide o dominantno-submisívne hry, kedy jeden partner pomôcky ovláda a ten druhý si užíva elektrickú stimuláciu a vzrušenie z nej. Takýmto štýlom sa dajú kombinovať aj bondage štýl, alebo klinik sex imitujúci gynekologické a urologické zákroky.

Druhou možnosťou je predohra alebo jemné partnerské hry. V tomto prípade sú hračky pre elektrosex ideálnym prostriedkom pre netradičnú stimuláciu, ktorá bude kombináciou pulzovania, šteklenia a brnenia, najmä v intímnych genitálnych oblastiach.

Pomôcky a hračky pre mužov aj ženy

Pokiaľ ide o využitie hračiek a pomôcok z kategórie elektrosex, tie sú určené tak pre mužov, ako aj pre ženy. Flexibilne použiteľné sú rôzne svorky, elektródy alebo štipce určené na bradavky, genitálie aj iné časti tela, tie sa dajú použiť ľubovoľne.

Spôsob fungovania pomôcok má tieto mechanizmy:

  • základnou funkciou je elektrický pohon danej pomôcky, obvykle ide o napätie do 9V a o prevádzku na batérie, ktoré sa dajú opakovane nabiť
  • niektoré pomôcky využívajú elektrinu iba na vibrovanie alebo podobný spôsob stimulácie, iné dokážu prenášať aj impulzy či výboje
  • ak ide o dilda, vibrátory alebo podobné hračky, štandardom je jeden typ elektrostimulácie, v prípade svoriek a elektród je možnosť regulácie
  • špeciálnym spôsobom fungovania sú známe BDSM elektropomôcky, ktoré dokážu vyslať šok, ktorý má za cieľ intenzívnu stimuláciu

Na elektro stimuláciu penisu, análu aj vagíny

sex hry a bdsm

Elektrosex spočíva v prvom rade v stimulácii genitálnej oblasti. U žien ide o vagínu, u mužov zas o penis. Za týmto účelom viete využiť hračky určené pre masturbáciu aj pre spoločné hry s partnerom a partnerkou, podľa pohlavia sa odlišujú aj funkciou.

Toto sú 4 najčastejšie oblasti elektrostimulácie:

Penis: Čo sa týka elektrickej stimulácie penisu, na tento účel sa používajú masturbátory, krúžky, násady, návleky aj dilatátory močovej trubice. Viacero týchto hračiek ponúka aj masturbáciu, pulzovanie a iný spôsob stimulácie, okrem elektrického. Ak ide o elektrosex, v penise a na ňom pocítite brnenie, šteklenie a zvýšenie vzrušenia.

Vagína: U žien sú elektrohračky zamerané na oblasť pošvy, či už jej vnútra, bodu G alebo klitorisu. V tomto prípade môžete siahnuť po vibrátoroch aj masážnych stimulátoroch, ktoré dokážu prenášať elektrické impulzy a zvyšovať tak sexuálne dráždenie. Štandardom je viacero stimulačných programov, ovládať ich možno aj na diaľku.

Análny otvor: Tak u mužov, ako aj u žien, je možné použiť pomôcky s elektrickým pulzovaním alebo výbojmi tiež pre stimuláciu análneho otvoru. Ide najmä o dilatátory, vibrátory, stimulátory prostaty a análne kolíky pre ženy. Viacero z týchto hračiek spája s elektrickou stimuláciou aj vibrovanie, dráždiť nimi možno aj perineum.

Bradavky: Na bradavky alebo aj ostatné časti tela na pokožke možno použiť svorky, štipce alebo špeciálne elektródy so samolepiacim povrchom. K nim si potom treba zaobstarať centrálnu jednotku s ovládaním elektrických impulzov, kde môžete jednoducho regulovať intenzitu aj opakovanie. Tieto hračky sú ideálne pre BDSM štýl.

Nezabudnite na lubrikant aj možné riziká

Spoločne s pomôckami určenými na elektrosex je potrebné používať aj lubrikanty. Tie môžu byť buď na vodnej báze, prípadne viete siahnuť aj po špeciálnych lubrikačných géloch určených na použitie v kombinácii s hračkami s elektrickým prúdom.

Prednosťou takýchto špeciálnych gélov je zloženie s vyváženým pH a pridané elektrolyty. Vďaka tomu je gél dobre vodivý a zároveň bez tukov a rozpustný vo vode.

Hoci sú tieto hračky založené na nízkom napätí do 9V, pri ich používaní treba brať do určitej miery aj s nimi spojené riziká. V prípade žien nie sú vhodné počas tehotenstva, u mužov aj u žien zas všeobecne platí, že ak máte nejaké srdcové ochorenie alebo srdcovú vadu, mali by ste sa ich vyvarovať. Kontraindikácie sú uvedené spravidla na obale.

Nakupujte cez internet, vyplatí sa vám to!

Niektoré sexuálne pomôcky z kategórie elektrosex sú natoľko komplexné funkciami a parametrami, že bude ťažké si ich vybrať za pár minút. Mínusom môže byť aj ostych a nedostatok anonymity, najmä ak ide o hračky určené pre BDSM.

Aké je riešenie? Nákup v internete cez online sexshop:

  • oproti kamennému sexshopu má ten internetový oveľa širší výber, či už ide o značky, druhy a typy hračiek alebo aj o ich funkcie a prevedenie
  • nákup je veľmi rýchly a jednoduchý, vybavíte ho cez mobil aj počítač, sexshop je otvorený 24 hodín denne a objednávku viete spraviť ihneď
  • spomínaná diskrétnosť je veľké plus, ak by ste však mali nejaké otázky týkajúce sa daných produktov, stačí skúsiť chat, mail alebo infolinku
  • čo sa týka ceny, nakupovanie cez internet je určite výhodnejšie a lacnejšie, využiť viete aj rôzne sezónne akcie, výpredaje alebo ďalšie zľavy

Veľmi dôležitým benefitom nakupovania v online sexshope je veľký výber platieb a spôsobov dopravy. V diskrétnom balíčku vám môžu prísť hračky a pomôcky priamo na adresu domov, prípadne na poštu alebo aj na odberné miesto typu Zásielkovňa a podobne. Vyzdvihnutie tak nemusí byť u vás doma a môžete partnera či partnerku prekvapiť.

Pokiaľ ide o platbu, zaplatiť môžete online a vopred, prípadne aj na dobierku. Internetové sexshopy majú oveľa bohatší a širší výber, viac produktov je skladom a teda ihneď k odberu a viete si ich aj lepšie porovnať. Množstvo obrázkov a popisy funkcií a parametrov máte dostupných online a viete si pozrieť aj hodnotenia zákazníkov.