Lacné erotické pomôcky

Lacné erotické pomôcky

Kto povedal, že erotické hračky musia byť drahé? Prečo by ste museli investovať zbytočne veľa peňazí? A naozaj potrebujete mať konkrétnu pomôcku práve od najdrahšej značky? Ak ste sa spýtali už aj vy aspoň raz tieto otázky, v nasledovných riadkoch sa ich pokúsime zodpovedať a zistiť, ako a kde nájsť lacné erotické pomôcky a hračky.

Dilda, vibrátory a masturbátory pre mužov aj pre ženy

Asi najviac používanými hračkami a pomôckami sú tie z kategórie dild, vibrátorov a masturbátorov. Poslúžia mužom ako aj ženám, viaceré modely sa môžu využívať aj oboma partnermi súčasne a kúpiť sa dajú aj špeciálne pre gayov alebo lesbičky.

Rozhodne najlacnejšie sú štandardné dilda, či už s anatomickým tvarom imitujúcim skutočný penis, alebo tie, ktoré majú rôzne záhyby, vrúbkovanie alebo netradičný tvar. Sú ideálne aj ako masturbátory pre ženy, napríklad dilda s prísavkou od 10 €, strap-on dilda od 40 € alebo strapless dilda pre párové hry mužov aj žien, kde je cena tiež od 40 €.

Veľmi žiadané sú aj vibrátory, lacnejšie sú najmä:

  • klasické plastové vibrátory, ktoré stoja už okolo 15 až 20 €, žiadané sú aj kovové modely v tvare valca a s hladkým povrchom, tie sú od 25 €
  • zaujímavou voľbou sú aj silikónové modely, ktoré môžu mať oveľa atraktívnejší tvar s vrúbkovaním či výstupkami, ich cena začína okolo 15 až 20 €
  • pre ženy, ktoré si radi doprajú nevšedné zážitky, sú tu vibrátory na bod G alebo klitoris, tu sa ceny pohybujú od 20 do 30 € podľa značky
  • už od 15 € sa dajú kúpiť jednoduché plastové vibrátory, ktoré majú realistický tvar a svojou veľkosťou kopírujú proporcie penisu pornohercov

Pokiaľ ide o masturbátory, tak pre ženy slúžia spomínané dilda a vibrátory. Muži však môžu siahnuť po umelých vagínach, ktoré sú určené do ruky a tie najlacnejšie stoja už okolo 20 €. Známe značkové Fleshlight masturbátory sú drahšie, ich cena je okolo 70 €, no dokážu vám dať naozaj realistický zážitok. Skúsiť môžete aj umelé orály a anály.

BDSM pomôcky pre začiatočníkov aj skúsených

BDSM pomôcky

Cenovo dostupné sú aj niektoré hry na BDSM pomôcky. Zväzovanie, bolesť či hry s maskami a netradičnou erotickou bielizňou, ak vás toto všetko baví a vzrušuje, nemusíte sa báť poriadne odviazať. Platí to pre začiatočníkov aj pre skúsenejších.

A ktoré typy pomôcok a hračiek sú najlacnejšie?

Putá, laná a pásky: Na zväzovanie a bondage praktiky sú najlacnejšou voľbou jednoduché pásky či stuhy, ich cena začína tesne pod 10 €. Najlacnejšie laná majú dĺžku 5 metrov a ich cena je od 10 do 15 €. Pokiaľ ide o putá, kovové aj kovové s ozdobným perím stoja tiež okolo 15 €, plyšové sú do 10 € a špeciálne kožené aj s postrojom od 40 €.

Bičíky, plácačky a karháče: Do BDSM praktík patrí aj trestanie či výprask, no príliš lacný špás to nie je. Tu sa najlacnejšie pomôcky, konkrétne jednoduché bičíky a plácačky, pohybujú v cenách od 30 €. Väčšie či značkové modely sú drahšie aj o polovicu, napríklad ak ide o známu značku Fifty Shades of Grey, ktorá je inšpirovaná týmto filmom.

Masky, obojky a náustky: Pri hrách s maskami musíte tiež siahnuť do peňaženky trocha hlbšie, tieto pomôcky začínajú na sumách od 15 € pri jednoduchých maskách až po 50 € pri kuklách. Obojky a náustky sa pohybujú v cene okolo 20 €. Najdrahšie sú sety, zároveň však obsahujú všetko potrebné v jednom, ich cena je okolo 60 až 70 €.

Štipce a svorky: Ak máte radi bolesť, či už z dominantného alebo submisívneho pohľadu, potom je práve táto kategória pomôcok ako pre vás. Štipce sú určené na bradavky a tie najlacnejšie začínajú v sume okolo 15 €. Zaujímavé sú aj svorky, napríklad s retiazkou alebo bez nej, podľa použitého materiálu môžu stáť od 10 € až do 20 €.

Lacné hračky pre análny sex

Pokiaľ ide o lacné pomôcky určené pre análny sex, aj v tomto prípade je sortiment dosť široký. Výhodné ceny majú análne dilda, najmä tie zo silikónu alebo plastu, vrátane špeciálnych na dráždenie prostaty pre mužov. K lacnejším pomôckam patria aj análne guličky alebo korálové reťaze, v oboch prípadoch začínajú ceny na 15 €.

Lacné hračky pre análny sex

Zaujímavou a veľmi žiadanou pomôckou sú aj análne kolíky. Tie môžu mať rôzny tvar, môžu byť pevné aj nafukovacie a cena tých najlacnejších začína na 10 €. Zaujímavé sú análne kolíky s vibráciami alebo ozdobami, ich cena je už citeľne vyššia.

Lubrikačné gély, ktoré sú potrebné pre análny sex, začínajú na cene okolo 5 až 10 €, aj podľa veľkosti balenia. Na prípravu a v rámci hygieny sú dôležité tiež análne sprchy, ktoré nájdete v priaznivých cenách od 15 €, na výber je niekoľko značiek aj tvarov. Špeciálne pre mužov sú stimulátory prostaty práve cez análny otvor a to už v cene od 10 €.

Kde a ako nakúpiť hračky výhodne?

Nákup v internetovom sexshope je tou najlepšou príležitosťou, ako nájsť cenovo výhodné hračky a pomôcky. Oproti kamenným obchodom majú tie online lepší a väčší sortiment, predávajú väčšie objemy a tak pracujú s nižšou maržou a cenou.

Navyše, online nákup má aj nefinančné výhody:

  • všetko vybavíte z domu a cez počítač, tablet, notebook alebo smartfón, nemusíte nikam osobne ísť, to isté platí tak pre nákup, ako aj doručenie
  • platba je možná taktiež bez toho, aby čokoľvek navyše riešili, okrem dobierky viete vo väčšine sexshopov platiť už aj cez internet, napríklad kartou
  • šetríte čas, nákup je vecou pár minút, doručenie kuriérom môže byť priamo k vám domov alebo aj do Zásielkovne, balenie je 100 % diskrétne
  • rovnako tak je aj celý nákup anonymný a diskrétny, viete ho spraviť aj bez registrácie, no zároveň máte možnosť využiť online podporu pri výbere

Čo sa týka tých finančných, aj značkové modely napríklad od JoyDivision, Chisa, Fifty Shades of Grey alebo EasyToys viete kúpiť cez internet lacnejšie. Akcie, zľavy, výpredaje na konci sezóny alebo špeciálne uvádzacie ceny sú už samozrejmosťou.

Pozor si však samozrejme dajte na podozrivo nízke ceny. Na trhu je viacero eshopov, ktoré majú príliš výhodné ceny, no zároveň platí, že môžu dodávať nekvalitný tovar alebo napodobneniny z Ázie. Zamerajte sa len na overené sexshopy, ktoré majú pozitívne hodnotenia od užívateľov a už na prvý pohľad kvalitný zákaznícky servis.